Zniżki na preparaty Dr Michaels na Black Friday

Preparaty Dr Michaels zostały opracowane przez prof. Michaela Tiranta, specjalistę z zakresu chorób dermatologicznych o podłożu autoimmunologicznym. W Australii preparaty Dr Michaels są z powodzeniem stosowane w klinikach dermatologicznych od ponad 30 lat, jako produkt pierwszego wyboru. Ich wysoka skuteczność została potwierdzona w badaniach na osobach chorych, które zostały przeprowadzone m.in. na Węgrzech, w Austrii, w Czechach a także w Polsce.

Badania medyczne przeprowadzone w Klinice Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi pod kierunkiem prof. zw. dr. hab. Andrzeja Kaszuby wykazały skuteczność w 76%. Badania w Austrii potwierdziły poprawę stanu skóry u 89% chorych na łuszczycę. W Czechach preparaty Dr Michaels uzyskały wynik 90% skuteczności, na Węgrzech – 88%.

Dodatkowo:

  • Preparaty Dr Michaels nie zawierają sterydów – są bezpieczne i minimalizują ryzyko pojawienia się działań niepożądanych.
  • Produkty Dr Michaels składają się z naturalnych olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych zawierających składniki mineralne, dające efekt poprawy stanu skóry.
  • Preparaty są na co dzień wykorzystywane w klinikach dermatologicznych u pacjentów zmagających się z łuszczycą – m.in. w australijskiej sieci klinik Good Skin Clinic czy w Polsce w warszawskim Centrum Dermatologicznym FebuMed.

Z okazji Black Friday wszystkie produkty marki dr Michaels sprzedawane na Febumed.com.pl zostały przecenione o 10%! Promocja trwa do 27.11.2022. Więcej informacji znajdziesz na stronie WWW pod linkiem: https://www.febumed.com.pl/BLACK-FRIDAY-PROMOCJA-10-znizki-na-wszystko-news-pol-1542637083.html

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.