Planowanie rodziny a łuszczyca

Planowanie rodzicielstwa przez osoby chorujące na łuszczycę obarczone jest wieloma obawami. Najczęściej pojawia się lęk o możliwość dziedziczenia choroby przez dziecko. Często zdarza się również, że z chęci posiadania dziecka czy karmienia piersią osoby te rezygnują z terapii.

Mając na uwadze powyższe problemy Łuszczyków z planowaniem potomstwa, portal Łuszczyca.edu.pl zaplanował webbinar „Planujemy rodzinę. Jak się do tego przygotować chorując na łuszczycę?”.

W przypadku osoby z łuszczycą planowanie rodziny nabiera szczególnego znaczenia.

Podczas webinarium Prof. dr hab n. med. Irena Walecka (specjalistka z dziedziny dermatologii, Kierownik Kliniki Dermatologii CMKP/CSK MSWiA w Warszawie) przedstawi obecne rekomendacje związane z leczeniem łuszczycy w kontekście planowania dziecka.

Poruszone zostaną m.in. problemy: Jak się przygotować do starań o dziecko? Jak bezpiecznie leczyć łuszczycę w ciąży? Łuszczyca a karmienie piersią.

Dnia 12 grudnia o godz. 19:30 webbinar dostępny będzie na stronie: https://vimeo.com/376419506

Aby obejrzeć webbinar nie trzeba się rejestrować. Wystarczy tylko wejść w odpowiednim czasie na wskazaną powyżej stronę. W trakcie trwania spotkania będzie można wpisać pytanie, na które Pani Profesor odpowie po zakończeniu prezentacji. Serdecznie zapraszamy!

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *