90 % zmian łuszczycowych zostanie wyleczonych

W ostatnim czasie w leczeniu łuszczycy zmieniły się cele terapeutyczne, co według profesora Jacka Szepietowskiego – specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, bezpośrednio przełoży się na większą wyleczalność choroby.

” (…) Wcześniejsza skuteczność na poziomie 75 procent zostaje zastąpiona wskaźnikiem 90, czyli, że poprzez leczenie tyle zmian skórnych zostanie wyleczonych” – mówi prof. Jacek Szepietowski z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pojawiło się wiele nowych leków w leczeniu łuszczycy i ważne jest, aby stały się one dostępne dla polskiego pacjenta. Na razie można stosować inhibitory interleukiny 17, co jest pozytywne, ale czekają tez inne leki. Większość chorych wymaga jednak leczenia miejscowego. 

Odnośnie atopowego zapalenia skóry pojawiły się również nowe leki, które oferują nowe możliwości terapeutyczne. Nie wszystkie są jeszcze refundowane, ale być może tak się stanie. W kolejce do rejestracji czekają nowe leki. 

Leki biopodobne stają się codziennością w dermatologii, choć to inne leki niż leki generyczne. Leki biopodobne są rozwiązaniem korzystnym pod względem ekonomicznym, ale są wątpliwosci związane z zamianą leku oryginalnego na lek biopodobny. 

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

28 comments on “90 % zmian łuszczycowych zostanie wyleczonych

Piotrek

Są też różnego rodzaju preparaty, które pozwalają na złagodzenie objawów atopii czy łuszczycy. Bardzo pomocne jest dla mnie serum do chorej skóry na bazie konopii.

Reply
Paulina

Łuszczyca jest jak najbardziej uleczalna.
Moja mama z łuszczycą borykała się przez 25 lat. Próbowała dosłownie wszystkiego. Udało mi się skontaktować z kobietą, która od 30 lat bada komórki ludzkie, kształciła się u samego św.pam.prof.Religi. To właśnie ta wspaniała mądra kobieta sporządziła dla mojej mamy receptę z nutraceutyków. Po 8 tygodniach po łuszczycy ani śladu. Mało tego, mama przekazała receptę cioci, która miała łuszczycę na całym ciele. Po kilku tygodniach widoczne były już niesamowite rezulaty. Szczęście mamy i cioci bezcenne. Robię ten wpis, ponieważ mam nadzieję, że jak najwięcej osób się o tym dowie i pozbędzie się tej strasznej dolegliwości, przez lata patrzyłam jak mama cierpi z jej powodu. Mogę podać numer telefonu do tej Pani a ona od razu stworzy receptę. Produkty są w 100% naturalne oraz nie droższe niż 100 zł. Polecam każdemu z całego serca.
Podam maila, gdyby ktoś był zainteresowany.

Reply
Ryszard

Jakbym mógł prosić o maila, byłbym wdzięczny

Reply
wioletta buksa

Tez bym prosila o maila lub nr tel. Mam luszcyce skory glowy iz
luszczycowe zapalenie stawow

Reply
Rafal Kubisiak

Ja jestem zainteresowany morzesz podać mejla był bym wdzięczny

Reply
Piotr

Rownież proszę o maila

Reply
Anita

Pani Paulinko od ponad 30 lat zmagam się z łuszczycą. Bardzo prosiłabym o e-mail czy numer telefonu bylabym wdzięczna

Reply
Daniel

Również poproszę o maila

Reply
Simons

Proszę o maila ??

Reply
Agnieszka

Jestem zainteresowana poproszę numer telefonu i e-mail.

Reply
Teresa

Proszę o telefon do tej osoby. Mój wnuczek choruje na łuszczycę.

Reply
Jacek

Witam
Bardzo proszę o kontakt do tej Pani
Dziękuję

Reply
Ada

Dzień dobry, bardzo proszę o namiary, moja córka choruje od dziecka.
Pozdrawiam

Reply
Monika

Bardzo proszę o podanie numeru telefonu i meila.Pozdrawiam

Reply
Andrzej

Witam! Proszę o podanie numeru tel. lub maila. Dziękuję. Andrzej

Reply
Mart

Również poprosze o maila

Reply
Anna

Witam ja również bardzo proszę o nr telefonu lub maila dziękuję.
Pozdrawiam

Reply
Wioletta

Ja rownież poproszę o maila . Dziękuję

Reply
Kasia

Również bardzo proszę o numer telefonu

Reply
Bogusia

Proszę o numer tel do tej pani moj syn ma luszczyce na głowie z góry dziękuję.

Reply
Agnieszka

Witam! Poproszę numer telefonu oraz e-mail.
Pozdrawiam

Reply
Agnieszka

Witam! Mogę prosić numer telefonu oraz e-mail.
Pozdrawiam

Reply
Patrycja

Również poproszę o maila.

Reply
Alina

Od 30 lat zmagam się z łuszczycą próbowałam wszystkiego proszę również o maila i numer telefonu . Dziękuję

Reply
Sylwia

Proszę o maila.

Reply
Marcys

Tzn łuszczycę można ZAGOIĆ ale cały czas trzeba dbać oswój tryb życia, żeby zmiany skórne nie powracały, czyli: mało stresu, własciwe odzywianie, brak uzywek, pielęgnowanie skóry, u mnie akurat najlepiej działają preparaty z konopiami (kilka produktów od różnych marek udalo mi się zamowic ze sklepu w promocji, tam jest duży wybór wszystkiego). Dbajmy o siebie!

Reply
Aneta

Ja również poproszę o meila

Reply
marekk

Od wielu lat miałem problem z łuszczycą pod kolanami i poniżej łokci. Pozbyłem się przez przypadek już cztery lata mam jak na razie spokój nie muszę nosić długich rękawów mogę normalnie chodzić po plaży. Opisywałem ten problem w kilku miejscach i temat znikał no bo to nie była reklama jakiegoś tam produktu , mam nadzieję , że tutaj wpis pozostanie .
Cztery lata temu wywróciłem się na rowerze , mocno stłukłem sobie łokieć i to w miejscu chorym to mnie dobiło. Idąc z żoną na zakupy dostaliśmy ulotkę Konopnej Farmacji z Poznania i w ulotce była maść ,uwaga – to nie jest reklama ,,Maść z olejem konopnym na łuszczycę 24% Dr. Retter” no bo taki obrzęk uznałem , że trzeba smarować. Po około dwóch tygodniach zauważyłem, nie tylko poprawę stłuczonego miejsca ale i miejsce łuszczycy zmalało. W związku z tym postanowiłem smarować tym maścią drugi łokieć i pod kolanami również po sześciu tygodniach smarowania problem u mnie zniknął. Na medycynie to ja się nie znam to nie moja działka , ale naprawdę mam spokój już cztery lata, myślę może to nie była łuszczyca jak twierdzili fachowcy, może to jakiś inny grzyb i tak sobie żyłem w przekonaniu przez dziesiątki lat ,że mam łuszczycę. Teraz już zapominam o tym a był to zwykły przypadek, może ktoś się wyśmieje z tego wpisu zdaję sobie z tego sprawę ,uważam ,że będzie śmiech pusty , ja mam spokój . Życzę wszystkim zdrowia

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.