Rola prawidłowego toru oddechowego u chorych na łuszczycę

W ramach obchodów Światowego Dnia Reumatyzmu w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji odbyła się ciekawa prelekcja. Dr Elżbieta Dudzińska pokazuje, jak w prosty sposób – poprzez zastosowanie tzw. „prawidłowego toru oddechowego”, można wspierać leczenie łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów.

Oddychanie jest dla nas naturalną czynnością, jednak coraz częściej do gabinetów zgłaszają się pacjenci, którzy mają problem z wykonywaniem prostych ćwiczeń oddechowych lub nie oddychają w sposób prawidłowy. Tymczasem sposób w jaki oddychamy ma wpływa na nasz organizm i funkcjonowanie – w tym, jak przekonuje dr Elżbieta Dudzińska, na przebieg łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak poprzez oddychanie poprawić ukrwienie organizmu i zmniejszyć stan zapalny koniecznie obejrzyj zapis wideo z prelekcji „Rola prawidłowego toru oddechowego u chorych”:

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.