Produkty lecznicze najchętniej wybierane przez łuszczyków

Sklep internetowy z produktami dla Łuszczyków – CentrumŁuszczycy.pl, udostępnił statystyki sprzedaży. Można z nich wyciągnąć ciekawe wnioski na temat preferencji zakupowych osób chorych na łuszczycę oraz skuteczności konkretnych produktów.

W ramach cyklu „3 najczęściej wybierane przez klientów preparaty na…” znajdziemy między innymi podsumowanie dotyczące sprzedaży preparatów natłuszczających. Poniżej fragment wpisu, który – mamy nadzieję, zachęci was do sprawdzenia całości:

Cykl „3 najczęściej wybierane przez klientów preparaty na…” znajdziesz na blogu CentrumŁuszczycy.pl

(…)Jeżeli poszukujesz preparatów natłuszczających na łuszczycę, dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 3 najczęściej wybieranych przez naszych klientów produktów do pielęgnacji ciała, które odpowiednio nawilżają i natłuszczają suchą skórę łuszczycową.

  1. Dr Michaels Maść (Scalp & Body Ointment)

Maść Dr Mchaels dedykowana jest każdej osobie z łuszczycą poszukującej preparatu silne nawilżającego i natłuszczającego, który w odczuwalny sposób łagodzi podrażnienia. Wyprodukowana na bazie naturalnych ekstraktów z olejków roślinnych regeneruje naturalny płaszcz lipidowy skóry zmniejszając jego suchość i świąd. Stosowana regularnie chroni skórę przed wysuszeniem i pękaniem. Dodatkowo długotrwale nawilża i natłuszcza wrażliwy naskórek nadając mu miękkość i elastyczność. Maść Dr Michaels jest bezpieczna i skuteczna w użyciu – aż 80% badanych wykazało poprawę stanu i jakości naskórka w trakcie jej stosowania. Preparat jest wydajny, ma przyjemny zapach. Nie brudzi ubrań i pościeli. (…)

Całość artykułu „3 najczęściej wybierane przez klientów natłuszczające preparaty na łuszczycę” znajdziesz na: https://www.centrumluszczycy.pl/3-najczesciej-wybierane-przez-klientow-natluszczajace-preparaty-na-luszczyce-blog-pol-1621246714.html

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.