Caroline Woźniacki wspiera chorych na łuszczycę

Advantage Hers to globalna kampania społeczna, która ma pokazać kobietom, że żadna przewlekła choroba zapalna nie powinna być dla nich przeszkodą na drodze do realizacji marzeń. Kampania wspierana jest m.in. przez Caroline Woźniacki – polską tenisistkę, która zwyciężyła w przeszło 30 turniejach WTA oraz dwukrotnie dotarła do finału prestiżowego US Open.

Życie z przewlekłą chorobą zapalną może być trudne, szczególnie dla kobiet. Globalna firma biofarmaceutyczna UCB, nawiązała współpracę z Caroline Woźniacki, gwiazdą tenisa polskiego pochodzenia, u której w 2018 roku zdiagnozowano reumatoidalne zapalenie stawów. Tak powstała kampania Advantage Hers, która ma na celu podniesienie świadomości na temat niezaspokojonych potrzeb milionów kobiet na całym świecie, cierpiących na choroby autoimmunologiczne, takie jak: reumatoidalne zapalenie stawów, osiowe spondyloartropatie, łuszczycowe zapalenie stawów czy łuszczyca. Advantage Hers zapewnia kobietom dostęp do informacji i wsparcie, aby pomóc im odgrywać bardziej aktywną rolę w procesie swojego leczenia.

Spotkanie online dla polskich pacjentów i ich bliskich, odbędzie się 20 maja 2021 r. o godzinie 17:30.

Osoby zainteresowane udziałem w sesji polskiej, mogą się rejestrować poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_7mJiU7U2S0Ckf6gJBazw7A?fbclid=I

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.