Przebieg Łuszczycowego Zapalenia Stawów

Już dziś 30 maja o godz. 20.00 odbędzie się kolejne spotkanie Anny Samselskiej Prezes Zarządu Fundacji wspierającej chorych na ŁZS i łuszczycę AMICUS z prof. Brygidą Kwiatkowską (kierownik Kliniki Wczesnego Zapalenia Stawów NIGRiR, Konsultant Krajowy w dziedzinie reumatologii) z którego dowiedziemy się więcej na temat przebiegu Łuszczycowego Zapalenia Stawów.

To drugie z cyklu spotkań z prof. Brygidą Kwiatkowską., którego tematem będzie przebieg łuszczycowego zapalenia stawów (ŁZS). Spotkanie 30 maja godz. 20. Spotkanie z możliwością zadawania pytań będzie transmitowane na żywo na Facebooku Fundacji AMICUS https://www.facebook.com/AmicusFundacja oraz na kanale You Tube fundacji: https://www.youtube.com/channel/UCksHTb3b3Ymo24H1WedTqNg.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu organizatorzy zachęcają przede wszystkim osoby z ŁZS, ale także te z łuszczycą, którym towarzyszy np. ból/sztywność stawów, mają zmiany na paznokciach, lub nie wiedzą czy problem może ich dotyczyć i chciałyby „wyprzedzić” pojawienie się symptomów.

Kolejne spotkanie z prof. Brygidą Kwiatkowską: 15 czerwca godz. 20.00. Tematem będzie Leczenie Łuszczycowego Zapalenia Stawów.

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *