Przekaż 1,5% podatku na fundacje PSOs

Dziś z naszej strony nietypowy apel o wsparcie inicjatywy “PSOs łuszczyca”. Już teraz możesz przekazać na cel fundacji 1,5% podatku i w ten sposób pomóc rozwijać ten jakże ciekawy i pomocny projekt Fundacji Leczenia Łuszczycy i ŁZS AMICUS.

Celem inicjatywy „PSOs łuszczyca” jest udzielenie wsparcia osobom zmagającym się z łuszczycą, a także zwiększenie świadomości pacjentów na temat choroby i metod jej leczenia. Oto co piszą o „PSOs łuszczyca” twórcy inicjatywy:

Wykorzystując własne doświadczenie w walce z chorobą oraz wsparcie ekspertów z ośrodków dermatologicznych w całej Polsce, udzielimy Ci podstawowych informacji dotyczących choroby. Jeśli będzie taka potrzeba, Koordynatorka Infolinii pokieruje Cię do ogólnodostępnego ośrodka. Konsultacje są bezpłatne. Wszelkie informacje przekazywane podczas rozmowy wykorzystywane są wyłącznie do celów informacyjnych i edukacyjnych. Nie mają na celu zastąpienia indywidualnej porady medycznej udzielanej przez lekarza lub innego dostawcę usług zdrowotnych, ani nie stanowią rekomendacji jakiegokolwiek określonego sposobu leczenia. 530 812 500 – Zadzwoń!

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 pod numerem telefonu 530 812 500.

Oto jak możesz wesprzeć inicjatywę:

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.