Noworoczne wyzwanie na @luszczyca

Moderatorka popularnego Facebookowego profilu @luszczyca, postawiła sobie wyzwanie Noworoczne, którego celem jest ograniczenie widoczności zmian łuszczycowych. Śledzimy temat i trzymamy kciuki za efekty!

@luszczyca napisała:

W Nowym Roku witam Was, na wyzwanie nadszedł czas! ???? Co chcecie zmienić w tym roku, Kochani? ???? Jak wiecie, moja skóra pozostawia trochę do życzenia… Dlatego podjęte przez mnie postanowienia noworoczne dotyczą w dużej mierze tego aspektu życia.

Chcę sprawdzić, na ile wprowadzenie tych trzech zmian wpłynie na wygląd zmian łuszczycowych, i w końcu wiedzieć, co ma na mnie największy wpływ. Załączam zdjęcia poglądowe (4.01.2021 r.), na których widzicie sytuację startową i mój stan skóry w miejscach najbardziej widocznych. Zatem do dzieła!

1. DIETA – etap pierwszy, rezygnacja ze słodyczy. ???? Żegnajcie, czekoladki, ciasteczka, cukieraski. Żegnaj cukrze do herbaty i wszelka słodyczy przetworzona ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? Wyjątek – miód (do owsianki), a na chwile kryzysu bakalie i gorzka czekolada.

2. SUPLEMENTACJA ???????????? Od kilku osób słyszałam o dobroczynności wiesiołka na skórę, natomiast działanie wit. D jest dość powszechnie znane. A że słońce mi robi dobrze, to spróbujemy z takim ekwiwalentem ???? Kapsułki z olejem z wiesiołka 2x dziennie po 2. Witamina D3 1x dziennie.

3. RUCH ️‍????‍♀????????‍♀ Podobno nadwaga nie sprzyja łuszczycy, więc czas wdrożyć regularne treningi. Trening domowy – 2x w tygodniu Fizjoterapia – 1x w tygodniu Wchodzenie/schodzenie po schodach* – codziennie To tyle na początek.

Zdjęcia i raport z wyzwania będę publikować co drugi poniedziałek, ciekawa jestem efektów ???? A Wy? Macie jakieś postanowienia na Nowy Rok? Co chcecie zrobić dla swojego zdrowia? ????

Zespół Łuszczyca-Blog życzy powodzenia!

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.