Łuszczyca – możliwości leczenia w Twoim mieście

W ramach projektu „PSOs łuszczyca” zainicjowanego przez Amicus Fundacja Łuszczycy i ŁZS, osoby zainteresowane otrzymują możliwość porozmawiania online z lekarzami z ośrodków dermatologicznych z Polski i zadać im pytania związane możliwościami leczenia w danej aglomeracji.

Ze spotkania można dowiedzieć się przede wszystkim jakie są możliwości leczenia łuszczycy w danym mieście, oraz gdzie się udać i jak się przygotować żeby jak najszybciej uzyskać skuteczne leczenie. Już 25 listopada o godz. 19.00 gościem „PSOs łuszczyca” będzie dr n.med. Elżbieta Kłujszo – Zastępca Kierownika Kliniki w WSZZ w Kielcach. Ze spotkania „PSOs łuszczyca – możliwości leczenia w Kielcach” dowiesz się także czy przy problemach z wątrobą można przyjmować leczenie biologiczne, oraz jak pacjent powinien być przygotowany przez lekarza dermatologa z przychodni, aby uzyskał jak najszybciej leczenie biologiczne.

Z kolei 1go grudnia o godz. 19.00 w ramach ww. cyklu odbędzie się spotkanie z dr n. med. Maria Czubek – Ordynator Oddziału Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku. „PSOs łuszczyca – możliwości leczenia w Gdańsku” to z pewnością nie ostatnia inicjatywa tego typu. Informacje o kolejnych spotkaniach z ekspertami z całej polski „PSOs łuszczyca – możliwości leczenia w …” znajdziesz na stronie www fundacji Amicus pod linkiem: https://amicusfundacja.org/spotkania-z-lekarzami/

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *