Atopowe Zapalenie Skóry – nowości w leczeniu

Jakiś czas temu w osobnym wpisie informowaliśmy was o ważnych zmianach w leczeniu Atopowego Zapalenia Skóry. Nowości w leczeniu obowiązują już co prawda od listopada 2022 r., lecz dopiero teraz zaczęła się toczyć szersza dyskusja na ten temat.

Na temat wspomnianych zmian w leczeniu AZS rozmawiała prezes Amicus Fundacja Łuszczycy i ŁZS Dagmara Samselska z dr n. med. Agnieszką Terlikowską-Brzósko z Kliniki Dermatologii WIM-PIB w Warszawie. Rozmowa odbyła się 15 grudnia i transmitowana była za pośrednictwem mediów społecznościowych Fundacji Amicus. Retransmisję prawie półtoragodzinnego spotkania zobaczyć można za pośrednictwem profili fundacji w mediach społecznościowych. Poniżej link do posta na Facebooku, w ramach którego opublikowano rozmowę. Zapraszamy do komentowania oraz udostępniania tych ważnych informacji.

https://www.facebook.com/AmicusFundacja/videos/1225086381739387/

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.