Bezpłatne konsultacje dermatologiczne dla łuszczyków

Na stronie WWW Krakowskiego Centrum Medycznego znajdziemy informacje o bezpłatnych konsultacjach dermatologicznych dla osób z umiarkowaną do ciężkiej postaci łuszczycy, które są zainteresowane poznaniem możliwości bezpłatnego leczenia biologicznego w ramach badania klinicznego.

Kto może skorzystać z udziału w badaniach? Na stronie Centrum Medycznego FutureMeds znajdziemy informację, iż sprawa dotyczy pacjentów cierpiących na łuszczycę plackowatą, którzy są zainteresowani poznaniem nowych możliwości terapeutycznych. Więcej informacji osoby zainteresowane otrzymają na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej, w trakcie której specjalista omówi możliwości kwalifikacji do badania klinicznego oraz założenia prowadzonego programu.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w badaniach klinicznych, możesz aplikować na stronie WWW Centrum Medycznego FutureMeds. Po zgłoszeniu za pomocą specjalnego formularza online, osoby zainteresowane udziałem w programie zostaną zaproszone na bezpłatne konsultacje, które odbędą się w jednej z placówek FutureMeds w Krakowie, Warszawie lub w Łodzi. Więcej informacji na infolinii +48 71 300 39 89 lub po wypełnienia formularza kontaktowego na stronie: https://futuremeds.pl/luszczyca/ .

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *