Debata specjalistów: łuszczyca plackowata

04 marca 2022 z inicjatywy portalu Medexpress odbyła się debata specjalistów poświęcona przewlekłej i nawrotowej chorobie, jaką jest łuszczyca plackowata. Poniżej zapis wideo konferencji, w której poruszono wiele ciekawych kwestii z punktu widzenia pacjenta oraz osoby prowadzącej leczenie łuszczycy.

W debacie udział wzięli:

  • Izabela Obarska, ekspert systemu ochrony zdrowia, wykładowca Uczelni Łazarskiego, dyrektor Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji MZ w latach 2016-2017.
  • Prof. Joanna Narbutt, konsultant krajowa w dziedzinie dermatologii i wenerologii, kierownik Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UM w Łodzi.
  • Prof. Adam Reich, kierownik Kliniki Dermatologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie.
  • Prof. Witold Owczarek, przewodniczący Zespołu Koordynacyjnego ds. Leczenia Biologicznego w Łuszczycy Plackowatej, kierownik Kliniki Dermatologii WIM.
  • Dagmara Samselska, przewodnicząca Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i Łuszczycowe Zapalenie Stawów.

Więcej informacji o debacie znajdziesz na portalu Medexpress: https://www.medexpress.pl/debata-medexpressu-luszczyca-plackowata/84129

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.