Konferencja w Warszawie: łuszczyca i choroby współistniejące

Już w najbliższy weekend, to jest 20 października 2019, odbędzie się w Warszawie konferencja dla pacjentów z łuszczycą. Spotkanie organizowane jest przez „Amicus Fundacja Łuszczycy i ŁZS‎PSOlife – edukacja i profilaktyka dla osób z łuszczycą, AZS, HS” i dotyczyć będzie zarówno samej łuszczycy jak i chorób współistniejących.

Konferencja odbędzie się w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego przy ulicy Marynockiej 99/103. Wśród ekspertów zobaczymy m.in.: Prof. Brygidę Kwiatkowską (Zastępcę Dyrektora ds. Klinicznych w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie kierownikiem Kliniki Wczesnego Zapalenia Stawów NIGRiR), Dr Lidię Ruszkowską (kierownik Oddziału Dermatologii Dziecięcej Szpitala Dziecięcego im. prof. J. Bogdanowicza w Warszawie, ul. Niekłańska 4/24), Prof. dr hab. n. med. Joannę Narbutt (Specjalista dermatolog-wenerolog, jest Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Dermatologii i Wenerologii, a także kierownikiem Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi), oraz wielu innych znakomitych specjalistów.

Więcej informacji na temat wydarzenia, na Fan Page organizatora: https://www.facebook.com/pg/AmicusFundacja/

Zarejestrować się na wydarzenie można na stronie https://evenea.pl/event/psolife/

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.