Rehabilitacja w łuszczycowym zapaleniu stawów [VIDEO]

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy zaprezentować serię filmów „Rehabilitacja w łuszczycowym zapaleniu stawów”. Na filmach znajdziecie praktycznie wskazówki dotyczące rehabilitacji, oraz łagodzenia bólu w ŁZS.

Warto wspomnieć, iż seria powstała pod patronatem Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS, przy współpracy z doświadczonymi reumatologami (m.in. Lek. Lidia Zdanowicz-Jasińska) oraz rehabilitantami.

Cykl „Rehabilitacja w ŁZS” zawiera filmy: 1. Wprowadzenie 2. Kręgosłup szyjny 3. Kręgosłup 4. Staw biodrowy 5. Staw barkowy 6. Staw kolanowy 7. Nadgarstek 8. Stopy 9. Ćwiczenia oddechowe

Wszystkie dostępne są na stronach: luszczycowezapaleniestawow.pl, luszczyca.edu.pl oraz na kanale Unia Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS na YouTube. Pierwszy z serii filmów prezentujemy poniżej:

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.