Centrum Łuszczycy już otwarte!

Miło nam poinformować o otwarciu nowego, specjalistycznego sklepu internetowym Centrum Łuszczycy (www.centrumluszczycy.pl). Dlaczego warto zainteresować się Centrum Łuszczycy? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Centrum Łuszczycy powstało z myślą o pacjentach zmagających się z łuszczycą – chcemy zapewnić Wam dostęp do najszerszego w Polsce asortymentu produktów przeznaczonych do pielęgnacji Waszej skóry, suplementów, ziół i żywności wspierających leczenie, książek z wiedzą na temat tego schorzenia oraz różnych sposobów kuracji (wyjazdów leczniczych, lamp do fototerapii, dostępu do konsultacji medycznych) itp.

Od ponad 15 lat ściśle współpracujemy z prof. Michaelem Tirantem – australijskim specjalistą z zakresu chorób dermatologicznych o podłożu autoimmunologicznym. Prof. Tirant przez ponad 30 lat badał czynniki wpływające na zaostrzenie i remisję zmian skórnych. Dzięki wieloletniej praktyce dermatologicznej wdrożył nowe sposoby leczenia łuszczycy i egzemy oraz stworzył preparaty Dr Michaels, których jako FEBUMED jesteśmy oficjalnym dystrybutorem prowadząc sklep www.febumed.com.pl

Równocześnie prowadzimy Centrum Dermatologiczne FEBUMED mieszczące się w Warszawie w dwóch lokalizacjach (w pobliżu stacji metra Stokłosy oraz stacji metra Dworzec Gdański). To placówki medyczne z pełnym zakresem usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę, po zabiegi dermatochirurgiczne i z zakresu medycyny estetycznej. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu osób z przewlekłymi chorobami skóry – szczególnie łuszczycy.

Pacjenci łuszczycowi w Centrum Dermatologicznym FEBUMED mają dostęp do szerokiego spektrum diagnostyki i leczenia:

  • miejscowego opartego na składnikach naturalnych,
  • miejscowego opartego na kortykosteroidach,
  • fototerapii lampami UVB 311 nm (naświetlania w placówce lub wypożyczenie lamp),
  • fototerapii lampami PUVA 320-400 nm (naświetlania w placówce),
  • badania genetyczne HLA-Cw6,
  • konsultacji dietetycznych,
  • skierowania na leczenie biologiczne.


Zebrane doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom pełną opiekę na każdym etapie zakupu – począwszy od rekomendacji doboru odpowiednich produktów i przedstawienia różnych metod terapii, przez bezpieczny, prosty proces zakupowy i śledzenie zamówienia aż po obsługę posprzedażową.

Więcej informacji o Centrum Łuszczycy znajdziesz na: www.centrumluszczycy.pl

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.