Darmowa dostawa z okazji Dnia Łuszczycy

Internetowe Centrum Łuszczycy z okazji Światowego Dnia Łuszczycy proponuje darmową dostawę na wszystkie produkty popularnej marki Dr Michaels.

Preparaty Dr Michaels na łuszczycę to australijskie produkty pielęgnacyjne opracowane z myślą o osobach zmagających się z przewlekłymi chorobami skóry. Preparaty Dr Michaels powstały w wyniku wieloletnich badań prowadzonych w zakresie biochemii kosmetycznej i dermatologicznej. Ich atutem jest bogaty skład oparty na wysokiej jakości substancjach aktywnych, które zostały specjalnie dobrane aby wzmocnić ich działanie terapeutyczne. Badania skuteczności preparatów Dr Michaels, przeprowadzone pod kierownictwem dermatologa prof. Andrzeja Kaszuby z Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, wykazały, iż produkty Dr Michaels są bezpieczne i efektywne w działaniu – ich skuteczność wynosi 76% (te same badania przeprowadzone w instytutach badawczych m.in. Węgrzech i w Australii wykazały ponad 89% skuteczność).

W dermokosmetykach Dr Michaels odnajdziemy szereg składników aktywnych w postaci rzadko spotykanych ekstraktów z ziół i olejków np. olejku z sebum emu. Sprawia to, że preparaty Dr Michaels wykazują silne działania przeciwzapalne i regenerujące. Pobudzają podziały komórkowe sprzyjając szybszej odnowie zniszczonego naskórka. Stymulują również produkcję elastyny i kolagenu sprawiając, że skóra jest bardziej jędrna i odporna na uszkodzenia zewnętrzne.

Więcej o dermokosmetykach Dr Michaels znajdziesz w Centrum Łuszczycy w zakładce: https://www.centrumluszczycy.pl/firm-pol-1506683443-Dr-Michaels.html

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.