Ranking preparatów na łuszczycę paznokci

Na Facebookowym profilu @luszczyca pojawił się post, zachęcający użytkowników serwisu do stworzenia rankingu preparatów na łuszczycę paznokci. Warto śledzić temat, gdyż poprzednie inicjatywy tego typu m.in. ranking lekarzy specjalistów od łuszczycy, spotkały się ze sporym odzewem społeczności.

Autorka profilu pisze:

(…) Po grudniowym poście o łuszczycy paznokci dostaje od Was mnóstwo pytań związanych z preparatami na paznokcie. Pytacie się mnie: Jakich preparatów obecnie używam? Jakich preparatów używałam i z jakim skutkiem? Na które składniki aktywne należy zwracać uwagę? Postać produktu – maść, żel a może lakier?

I tak sobie pomyślałam, że przecież to Wy jesteście moją skarbnicą wiedzy 😍 Na pewno stosowaliście, i stosujecie, różne produkty na pazurki. Podzielicie się ze mną informacjami na ten temat w komentarzach? Ze względu na politykę Facebooka, uważajmy z nazwami leków, skupmy się raczej na dermokosmetykach i metodach niekonwencjonalnych 👏Czekam na wasze info – co polecacie na paznokcie? Stwórzmy razem ranking sprawdzonych rozwiązań!”

Jeśli chcesz współtworzyć ranking preparatów na łuszczycę paznokci wystarczy, że zalogujesz się na swój profil na Facebooku i weźmiesz udział w dyskusji pod postem: https://www.facebook.com/luszczyca/posts/4644212532299316

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.