Sobota dla zdrowia

Już w najbliższą sobotę, czyli 20 maja, odbędzie się bardzo ciekawe wydarzenie o nazwie „Sobota dla zdrowia”. Impreza zostanie zorganizowana na ulicy Cegłowskiej 39 w Warszawie. Planowane godziny trwania to od 12:00 do 18:00. W ramach wydarzenia odbędzie się panel o chorobach skóry, oraz odwiedzić będzie można stoisko Fundacja Amicus zajmującej się Łuszczycą i ŁZS.

W programie „Sobota dla zdrowia” znajdą się również badania i konsultacje związane ze zdrowiem, prelekcje ekspertów oraz dyskusje. Będzie to doskonała okazja dla uczestników do zdobycia wiedzy na temat różnych zagadnień zdrowotnych.

Impreza „Sobota dla zdrowia” będzie miała wiele atrakcji dla dzieci. Dzieci będą miały okazję skorzystać z parku linowego, wziąć udział w warsztatach ceramicznych oraz spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Nie zapomniano także o atrakcjach dla seniorów, które zostaną zorganizowane podczas imprezy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia „Sobota dla zdrowia”, znajdziecie na stronie internetowej www.cmkp.edu.pl/sobota-dla-zdrowia.

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.