Łuszczycowe Zapalenie Stawów u dzieci i młodzieży [PODCAST]

Łuszczyca występuje u 0,5-1,4 % populacji pediatrycznej i poprzedza objawy stawowe, niemal u 50% chorujących na młodzieńcze łuszczycowe zapalenie stawów. Kolejnym gościem zaproszonym przez Unie Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS w ramach Tygodnia Świadomości Łuszczycy poruszył temat Łuszczycowego Zapalenia Stawów u młodzieży i dzieci.

Gościem Dagmary Samelskiej był prof. Zbigniew Żuber – wybitny pediatra i reumatolog dziecięcy. Autor i współautor licznych prac naukowych publikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych, w zdecydowanej większości dotyczących problematyki pediatrycznej i reumatologicznej oraz chorób rzadkich. Założyciel i fundator Polskiej Fundacji Badań Medycznych i Profilaktyki Zdrowotnej – MELS Foundation, a obecnie także Prezes Elekt Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Zapraszamy do oglądania nagrania ze spotkania za pośrednictwem oficjalnego Fan Page Unia Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS:

https://www.facebook.com/AmicusFundacja/videos/683925669590211/

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.