Najważniejsze spotkanie dermatologów w 2023 roku

W dniach od 31 maja a 3 czerwca bieżącego roku w Lublinie, odbędzie się Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Przy okazji wydarzenia określanego jako „najważniejsze spotkanie dermatologów” w Polsce w 2023 roku, świętowane będzie także 100 lecie Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W trakcie wydarzenia zostaną poruszone wszystkie istotne tematy diagnostyki i terapii chorób dermatologicznych, w tym łuszczycy i łzs. Wykładowcami natomiast będą najlepsi polscy dermatolodzy oraz goście zagraniczni. Spotkanie odbywać się będzie aż na siedmiu salach wykładowych w Centrum Spotkania Kultur (pl. Teatralny 1, Lublin), oraz w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Artura Grottgera 2, Lublin). Organizatorem wydarzenia jest Polskie Towarzystwa Dermatologiczne.

Do rejestracji w wydarzeniu wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie posiadasz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już ww. konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami otrzymasz informacje o wydarzeniu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie WWW:

https://www.termedia.pl/Konferencja-32-Zjazd-Polskiego-Towarzystwa-Dermatologicznego-Intro,1767,20216.html

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.