3 najczęściej wybierane szampony na łuszczycę

Internetowy sklep z preparatami na łuszczycę bez recepty „Centrum Łuszczycy” raz na jakiś czas publikuje w ramach cyklu „3 najczęściej wybierane przez klientów…” podsumowanie sprzedaży w danych kategoriach produktowych. Jednym z najnowszych podsumowań jest artykuł, opublikowany na blogu sklepu pod tytułem „3 najczęściej wybierane przez klientów preparaty na łuszczycę – szampony”

(…) Z myślą o wszystkich osobach z łuszczycą owłosionej skóry głowy, wybraliśmy 3 najczęściej kupowane przez naszych klientów szampony na łuszczycę. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy wam z zakupem odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych do włosów i skóry głowy.

Clarena Medica Szampon do skóry głowy (Anti-Psoriasis Shampoo)

Szampon do codziennego mycia włosów i skóry głowy u osób z łuszczycą. Wyprodukowany na bazie ekstraktu z bulwy narcyza IBR-Dormin® przeciwdziała intensywnemu nawarstwianiu naskórka, czyli rozrastaniu i tworzeniu się nowych wykwitów. Stosowany regularnie pomaga usunąć zrogowaciałe blaszki łuszczycowe bez podrażnienia naskórka. Dodatek w postaci kwasu salicylowego pozwala na delikatne złuszczenie martwych naskórek oraz zminimalizowanie zaczerwienienia skóry. Uzupełniony o ekstrakt z białej wierzby wykazuje działanie przeciwzapalne i redukujące. Reguluje również proces produkcji łoju zapobiegając przetłuszczaniu się naskórka i włosów. Szampon Clarena Medica jest łatwy w stosowaniu i bardzo wydajny. Dobrze się pieni i rozprowadza po włosach. Ma przyjemny zapach kwiatu narcyza, który przypomina połączenie hiacyntu z jaśminem.

Brabanderhof Szampon z mlekiem klaczy

Szampon do mycia włosów i skóry głowy u osób zmagających się z łuszczycą. Wyprodukowany na bazie kobylego mleka zmniejsza świąd, zaczerwienienia oraz niweluje uciążliwe uczucie pieczenia. Uzupełniony o dodatek w postaci kwasu cytrynowego wykazuje silne działanie złuszczające i wygładzające. Niweluje suchy i szorstki naskórek zapobiegając jednocześnie jego nadmiernej proliferacji. Stosowany regularnie pomaga oczyścić skórę głowy z zanieczyszczeń środowiskowych i zrogowaciałych warstw naskórka. Nie przetłuszcza, nie obciąża włosów. Nadaje im zdrowy połysk.

Scandia Szampon z dziegciem brzozowym i węglem aktywnym

Szampon o świeżym cytrusowym zapachu grejpfruta. Przeznaczony dla osób z suchą i łuszczącą się skórą głowy. Wyprodukowany na bazie dziegcia brzozowego jest pomocny w odbudowie zniszczonego naskórka. Systematycznie stosowany zapobiega intensywnemu łuszczeniu oraz nadmiernemu przesuszeniu skóry. Wzbogacony o węgiel aktywny dogłębnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy z łusek i nadmiaru łoju. Przeciwdziała przetłuszczaniu się naskórka.

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *