3 najczęściej wybierane przez klientów preparaty usuwające łuskę

Internetowy sklep z preparatami na łuszczycę bez recepty „Centrum Łuszczycy” raz na jakiś czas publikuje w ramach cyklu „3 najczęściej wybierane przez klientów…” podsumowanie sprzedaży w danych kategoriach produktowych. Jednym z najnowszych podsumowań jest artykuł, opublikowany na blogu sklepu pod tytułem „3 najczęściej wybierane przez klientów preparaty usuwające łuskę”

„(…)Osoby zmagające się z łuszczycą wskazują zrogowaciały naskórek, jako jeden z najbardziej uciążliwych objawów choroby. Liczne wykwity skórne pokryte są grubymi srebrzystoszarymi łuskami, które podczas zdrapywania przypominają pozostałości zeskrobin ze świecy. Najlepszym sposobem na pozbycie się łusek jest stosowanie środków keratolitycznych – złuszczających oraz redukujących

Oto lista 3 najpopularniejszych produktów usuwających łuskę, które zostały wybrane przez naszych klientów:

Dr Michaels Zestaw podstawowy do skóry gładkiej ciała

Zestaw preparatów Dr Michaels został opracowany z myślą o osobach zmagających się z łuszczycą skóry gładkiej ciała, w tym łuszczycą skóry głowy. W skład zestawu wchodzą 3 preparaty pielęgnacyjne o uniwersalnym zastosowaniu. Maść Dr Michaels, wyprodukowana na bazie ekstraktów z olejków roślinnych, łagodzi objawy stanu zapalnego skóry oraz poprawia jej poziom nawilżenia i natłuszczenia. Redukuje zmiany łuszczycowe sprawiając, że skóra odzyskuje dawny blask.

Żel Dr Michaels z kwasem salicylowym reguluje nadmierne złuszczanie. Zapobiega szorstkości skóry, ogranicza świąd i zaczerwienienie. Oczyszcza skórę z łusek bez wywoływania podrażnienia. Nadaje się do stosowania na skórę ciała i skórę głowy. Odżywka Dr Michaels ujednolica kolor skóry zmniejszając aktywne stany zapalne. Rozjaśnia również przebarwienia charakterystyczne dla pozostałości po blaszkach łuszczycowych.

Brabanderhof Krem z mlekiem klaczy (Special Care) 350 ml

Krem z mlekiem klaczy przeznaczony do stosowania bezpośrednio na miejsca zmienione chorobowo. Szybko się wchłania, jest wydajny i nie brudzi ubrań. Może być stosowany rano i wieczorem lub częściej wg potrzeb twojej skóry. Preparat wyprodukowany na bazie mleka kobylego dedykowany jest osobom z nadmiernie przesuszoną skórą. Hamuje intensywną proliferację naskórka oraz ułatwia usuwanie zrogowaceń bez naruszenia jego warstwy ochronnej. Uzupełniony o wyciąg z kory kadzidłowca łagodzi świąd, zaczerwienienia i nieprzyjemną szorstkość skory.

Health & Beauty Zestaw Kojący krem pielęgnacyjny do ciała i naturalne błoto z Morza Martwego

Zestaw dwóch pielęgnacyjnych preparatów dedykowany osobom z suchą i podrażnioną skórą gładką ciała z łuszczycą. Zadaniem produktów jest złagodzenie aktywnych stanów zapalnych naskórka i znormalizowanie procesu jego złuszczania. Krem i błoto z Morza Martwego to dwa preparaty na łuszczycę, które pomogą poprawić ogólną kondycję twojego naskórka. Przyspieszą również jego regenerację oraz zapewnią mu odpowiedni poziom nawilżenia.

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.