Interaktywna mapa pomocy dla Łuszczyka

Na stronie Łuszczyzaedu.pl dostępna jest już interaktywna mapa dla Łuszczyka. Na mapie każdy zainteresowany bez trudu wyszuka specjalistyczne placówki medyczne ze swojej okolicy i umówi się do wybranego specjalisty na wizytę.

„Jakość Twojego życia ma dla nas priorytetowe znaczenie. Przekonasz się o tym, kontaktując się z doświadczonymi specjalistami, którzy wspomogą Cię w walce z chorobą i odpowiedzą na pytania, dzięki którym spojrzysz na łuszczycę inaczej, a remisja choroby stanie się bliższa niż kiedykolwiek.” – znajdziemy w opinie na stronie Interaktywnej Mapy.

Autorzy mapy dodają, że: „Czysta skóra” jest możliwa do osiągnięcia nawet w łuszczycy o ciężkim nasileniu. Dowiedz się, jakie ośrodki oferujące pomoc w leczeniu łuszczycy znajdują się w Twojej okolicy.”

Interaktywną mapę można przeglądać na stronie: https://luszczyca.edu.pl/zmien-punkt-widzenia-o-chorobie/interaktywna-mapa-osrodkow/

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.