Leczenie Łuszczycy w „Na Zdrowie”

„Na zdrowie” to popularny program dotyczący wielu aspektów zdrowia, zarówno w ujęciu medycyny konwencjonalnej, jak i naturalnej oraz coraz modniejszych terapii alternatywnych. Autorka stara się pokazać komplementarność medycyny konwencjonalnej i naturalnych metod wspierających terapie chorób czy ich profilaktykę. W programie poruszana jest tematyka związana z problematyką zdrowia wieku dojrzałego, a także ogólne tematy prozdrowotne, niezależne od wieku.

W najnowszym odcinku „Na zdrowie” poruszono temat łuszczycy oraz jej leczenia. Autorka rozmawia z prof. dr hab. Ireną Walecką z Klinikii Dermatologii CMKP/CSK MSWiA w Warszawie oraz z Dagmarą Samselską, prezeską fundacji Amicus. Z nagrania można dowiedzieć m.in. jak może dzisiaj wyglądać leczenie łuszczycy, które pomaga pozbyć się zmian na skórze. Materiał powstał we współpracy z kampanią Czysta Sytuacja.

Odcinek „Na zdrowie” dotyczący łuszczycy, zobaczyć można m.in. na Facebookowej stronie „Na zdrowie”, pod adresem: https://www.facebook.com/madrababcia/videos/1351267228650053/

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.