Modelki chwalą się Łuszczycą

Jakiś czas temu za pośrednictwem Instagrama ruszyła ciekawa akcja #psoriasiswarrior. Modelki, celebrytki, a także zwykłe kobiety zmagające się na co dzień z Łuszczycą, zaczęły publikować zdjęcia pokazujące zmiany skórne na ich ciele.

Głównym celem akcji było pokazanie światu, że z łuszczycą też można fajnie żyć! Jak pisze jedna z uczestniczek akcji: „Zajęło mi prawie dekadę, aby naprawdę nauczyć się kochać swój wygląd, nie tylko pomimo mojej skóry, ale z jej powodu. W tych latach widać gniew, ból, depresję, zaprzeczanie i izolację. Kiedy rozpoczynam dwudziestkę, w końcu akceptuję wszystkie dziwactwa i różnice mojego ciała. I jestem tutaj, aby szerzyć miłość do samego siebie”. Kobiety na Instagramie postanowiły więc pokazać, czym jest łuszczyca, by skończyć ze stygmatyzacją tej choroby.

Poniżej kilka przykładowych zdjęć, opublikowanych w ramach
#psoriasiswarrior:

Więcej zdjęć można znaleźć na Instargamie, za pośrednictwem hasztaga
#psoriasiswarrior lub #psorias

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.