Tydzień bez kamuflażu 2022 cz.1

AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS w ramach inicjatywy „Tydzień bez kamuflażu” od lat dostarcza nam ciekawe treści związane z łuszczycą. Wywiady z ekspertami z dziedziny dermatologii, pytania o łuszczycę i inne dolegliwości dermatologiczne, a także sposoby leczenia i radzenia sobie z dermatozami. To wszystko znajdziesz w najnowszych materiałach opublikowanych z okazji „Tygodnia bez kamuflażu”.

Poniżej prezentujemy najciekawsze materiały, opublikowane w ramach „Tygodnia bez kamuflażu” na oficjalnym kanale YouTube „AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS”:

Tydzień bez Kamuflażu – pokrzywka. Z dr Agata Mikucka-Wituszyńska – absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie lekarz specjalista dermatologii i wenerologii, adiunkt w Klinice Dermatologii CMKP w CSK MSWiA w Warszawie. Rozmawia Dagmara Samselska.

Tydzień bez Kamuflażu – łuszczyca krostkowa. Z prof. dr hab. n. med. Irena Walecka – specjalista dermatologii i wenerologii, Kierownik Kliniki Dermatologii CMKP w CSK MSWiA w Warszawie, konsultant ds. dermatologii i wenerologii województwa mazowieckiego. Rozmawia Dagmara Samselska.

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.