Leczenie biologiczne łuszczycy – jakie kryteria trzeba spełnić?

Na łamach bloga wspominaliśmy wam o bardzo dużych zmianach w leczeniu łuszczycy, jakie wprowadzono w Polsce od 1 marca. Wśród tych rewolucyjnych w ocenie ekspertów zmian, jest m.in. szerszy dostęp do leczenia biologicznego. Amicus Fundacja Łuszczycy i ŁZS w cyklu materiałów edukacyjnych postara się dokładnie przybliżyć z czego, w jaki sposób i kto może skorzystać z leczenia biologicznego w ramach programu lekowego B.47.

W ramach wydarzenia prezes Amicus Fundacja Łuszczycy i ŁZS Dagmara Samselska, porozmawia z prof. dr hab. n. med. Ireną Walecką (kierownik Kliniki Dermatologii CMKP w PIM MSWiA w Warszawie, konsultant ds. dermatologii i wenerologii województwa mazowieckiego), o tym jakie kryteria lekowe trzeba spełnić, aby „załapać się” na Leczenie biologiczne łuszczycy. Spotkanie „Cz. 1. Leczenie biologiczne łuszczycy. Jakie kryteria lekowe trzeba spełnić?” odbędzie z możliwością zadawania pytań, na które odpowiedzi uzyskasz podczas trwania wydarzenia. Transmisja na żywo odbędzie się:

– na stronie Facebook Amicus Fundacja Łuszczycy i ŁZS: https://www.facebook.com/AmicusFundacja/

– na kanale YouTube Fundacji Amicus: https://www.youtube.com/channel/UCksHTb3b3Ymo24H1WedTqNg

Autorzy zapraszają także na kolejne spotkania z cyklu, które odbędą się kolejno 14 czerwca godz. 19.00 i 20 czerwca godz. 20.00 i poruszą następujące kwestie:

  • „Cz. 2. Dr Piotr Ciechanowicz – Leczenie biologiczne. Jak określić nasilenie choroby?”
  • „Cz. 3 Prof. Irena Walecka – Leczenie biologiczne. Warunki przy chorobach współistniejących.”

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.