Sezon urlopowy sprzyja leczeniu łuszczycy

Sezon urlopowy powoli dobiega końca. Jak co roku w tym okresie zmiany łuszczycowe cofają się lub zupełnie znikają. Do poprawy sytuacji przyczynia się ekspozycja skóry na słońce, mniej stresu i wypoczynek.

Sytuację pourlopową opisuje na swoim blogu administratorka strony na Facebook @łuszczyca – do którego subskrypcji gorąco zachęcamy.

(…) Wróciłam do Was po wyczekanym urlopie! ? Za mną kilka wyjazdów, wypraw wakacyjnych, dużo słońca, mało snu, sporo wysiłku fizycznego, mnóstwo nowych ludzi i nowych wrażeń! Wróciłam zadowolona i wypoczęta. Raport stanu skóry: Zmiany na twarzy – znikły. Na ramionach – się wygoiły! Przedramiona – złagodzone, tylko trochę suche. Na brzuchu – nie pamiętam, kiedy ostatnio mogłam sobie pozwolić na nieposmarowanie (a #takasytuacja w trakcie wyjazdu przez ponad tydzień! ?). I to bez konsekwencji!Plecy – od kiedy zajęte łuszczycą mam prawie całe łopatki, nie miałam nigdy tak gładkiej skóry jak teraz.

(…) Co się sprawdziło? Słońce po raz kolejny! ? a poza słońcem – stosowałam jeszcze przed wyjazdem 1-2x dziennie maść dr Michaels na brzuch i plecy, czasem na to odżywka z tej samej serii. Przyznaję, że nieregularnie – ale akurat na mnie działają te specyfiki bardzo dobrze ? Niebagatelny wpływ także miał na pewno odpoczynek psychiczny i fajni ludzie dookoła. Zobaczymy, jak przebiegnie powrót do codzienności ?

A jak u was wygląda kondycja skóry po urlopie? Dajcie nam znać w komentarzach!

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.