Materiały ze spotkania z dr Michaelem Tirantem: Dwa rodzaje czynników powodujących objawy

Dziś ostatni z cyklu wpisów prezentujący materiały ze spotkania z Dr Michaelem Tirantem.

Pierwsza część materiałów. Druga część materiałów. Trzecia część materiałów.

Plan leczenia

Wszystkie procedury stosowane w klinikach Good Skin Care oparte są na przesłankach naukowych, a ich skuteczność udowodniono w badaniach klinicznych. Nasze metody były badane przez ponad 25 lat lat i zostały wykorzystane w leczeniu ponad 120 000 pacjentów w Australii i Europie, uzyskując niezwykłe wyniki:w przypadku niektórych chorób skóry, w tym łuszczycy, odsetek powodzenia wynosił nawet 90%.

Nasz plan „Good Skin Care” oparty jest na badaniach naszego założyciela i naukowca, dr. Michaela Tiranta, i stosuje się go na skalę krajową i międzynarodową.

Mimo tego, że nie istnieje lekarstwo na pewne choroby skóry, nadal możemy pomóc w uzyskaniu kontroli nad nimi oraz możemy przynieść pacjentom ulgę, która następuje w ciągu siedmiu dni. Możemy także zapewnić ustąpienie objawów skórnych w ciągu sześciu do ośmiu tygodni – bez nawrotów.

Dwa rodzaje czynników powodujących objawy

Z badań dr. Tiranta wynika, że aby można było osiągnąć stan długotrwałej remisji w przypadku większości chorób skóry o łagodnym i ostrym przebiegu, konieczne jest leczenie zarówno objawów, które powodują uczucie dyskomfortu na co dzień, jak i działanie na czynniki wyzwalające, które stale pogłębiają chorobę. Te dwa rodzaje czynników wyzwalających objawy to:

1. czynniki pierwotne, powodujące zaostrzenie objawów choroby skóry i aktywujące chorobę po okresie remisji,

2. czynniki wtórne, powodujące zaostrzenie objawów choroby skóry i przyczyniające się do nasilenia podrażnienia lub do pogorszenia stanu; jeśli choroba pozostaje nierozpoznana i nieleczona, stan ten utrzymuje się przez całe życie.

Czynniki te są często powiązane z grupą krwi, jak również z innymi czynnikami takimi jak dieta, hormony, tryb życia czy środowisko.

Są to ważne czynniki i na nich też skupiamy się podczas leczenia chorób skóry. Znanym czynnikiem wpływającym na pogorszenie stanu skóry jest na przykład stres. Może to także być czynnik powodujący wydzielanie histaminy, substancji wytwarzanej przez organizm w odpowiedzi na reakcję alergiczną, co również może pogorszyć stan chorego. Jedzenie zbyt dużych ilości danej potrawy czy też picie dużych ilości jakiegoś napoju także może doprowadzić do zaostrzenia objawów. Niektóre z objawów mogą pojawiać się nawet po użyciu szminki, tuszu do rzęs lub innego rodzaju kosmetyku do makijażu.

Uzyskujemy doskonałe wyniki, ponieważ leczymy objawy, a zarazem skupiamy się na czynnikach powodujących stan chorobowy.

 

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.