SWPS bada łuszczycę

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie organizuje projekt badawczy, którego celem jest „dostarczenie odpowiedzi na pytanie, jakie czynniki sprzyjają poprawie dobrostanu u osób chorujących na łuszczycę”.

Badacze z Warszawskiego SWPS pod kierownictwem Patryka Łakuty, chcą określić, co w skuteczny sposób może sprzyjać poprawie samopoczucia i radzeniu sobie z chorobą. Do wzięcia udziału w badacze zapraszają osoby pełnoletnie z łuszczycą, które są gotowe wziąć udział w badaniu on-line na platformie internetowej Qualtrics. Rezultaty mają szansę wnieść konkretny wkład do działań profilaktycznych.

Badanie przeprowadzone jest on-line na platformie internetowej Qualtrics.

Badanie będzie składać się z 3 etapów: w pierwszym dniu przystąpienia do badania, po dwóch tygodniach i ostatni po miesiącu. Udział w programie obejmuje wypełnienie kwestionariuszy dotyczących nastroju, przebiegu choroby i sposobów radzenia sobie oraz wykonanie krótkiego ćwiczenia na platformie internetowej. Czas trwania każdego z etapów to łącznie około 20-30 minut (zazwyczaj pierwszy 15, a dwa kolejne ok. 10 minut).

Ważne: za udział w projekcie badacze oferują wynagrodzenie. Każda osoba, która weźmie udział w pełnym badaniu, otrzyma wynagrodzenie (100zł brutto), będące miłym ukłonem za poświęcony czas.

Więcej informacji o badaniu pod linkiem: https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_9HtqFwURquNFV3L?fbclid=IwAR28Ccw4VTsPSmxAUvhIwM5tW0hRw2XLZyCpNd6kmpWrnUy6-4-QAqtGG1I

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.