Optymalizacja leczenia łuszczycy w pandemii

Fundacja Łuszczycy i ŁZS Amicus wystosowała odezwę do łuszczyków z prośbą o udział w anonimowej ankiecie. Zespół w skład którego wchodzi m.in. Dr hab. n. med. Irena Walecka (Prof. CMKP, konsultant ds. dermatologii i wenerologii województwa mazowieckiego) prowadzi badania nt. „optymalizacji leczenia łuszczycy w pandemii” i zachęca do udziału w ankiecie każdego kto:

1) Miał podczas pandemii problem z uzyskaniem leczenia.

2) łuszczyków, którzy nie wiedzą jak sobie poradzić z nasilającymi się objawami.

3) Osoby mające obawy przed rozpoczęciem leczenie biologicznego w pandemii.

Autorzy zaznaczają, iż wiedzą, że takie wątpliwości pojawiają się często wśród łuszczyków. Stawiają sobie za cel sytuację, w której każda osoba z łuszczycą będzie mogła skorzystać ze skutecznej terapii, szczególnie w trudnym okresie pandemicznym. Możesz pomóc osiągnąć ten cen, wypełniając anonimową ankietę. Zajmie to tylko kilka minut, a pokaże jak wygląda życie chorych na łuszczycę w Polsce, a wniosku być może przyczynią się do jego polepszenia. Wyniki ankiety mogą stać się ważnym impulsem do optymalizacji terapii, tak aby pacjenci z łuszczycą mogli być leczeni zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Efektywne leczenie pozwoli osobom z łuszczycą, być aktywnymi i szczęśliwymi uczestnikami życia rodzinnego, zawodowego i społecznego.

W ankiecie możesz wciąć udział, wchodząc na stronę WWW dostępną pod adresem URL: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4syejUAdxZtd77zPHx1e7Ng3nSEp_iUlF3Qrv8Mh7SGWceQ/viewform

Więcej informacji na temat badania, znajdziecie na stronie i facebook fan page Fundacji Łuszczycy i ŁZS Amicus

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *